Každá minca má dve strany

Autor: Marek Elias | 8.9.2015 o 18:51 | Karma článku: 3,82 | Prečítané:  1048x

Každá minca má dve strany. Najdiskutovanejšia problematika súčasnosti "imigranti". Človek nevie čo si má o tom myslieť. Áno, buďme humánny, ak vieme, pomôžme, ale ako hovorí staré slovenské príslovie "Dôveruj, ale preveruj".      

Na jednej strane cítime nebezpečenstvo a zodpovednosť chrániť seba a našu krajinu pred "zlou" stranou imigrantov, ktorí len využívajú príležitosť a unikajú množstvo kilometrov do vzdialených krajín ako sú Nemecko, Francúzko, Veľká Británia zo slovami "chceme žiť v bezpečnej krajine", pritom bezpečne krajiny, ako Turecko, Egypt, Cyprus sú oveľa bližšie a aj s rovnakým náboženstvom.

Pýtame sa otázky ako to teda je? Odkiaľ títo, tak chudobní ľudia majú peniaze na takúto dlhú cestu? Ako to, že ich tie lode prevážajú? Koľko ich vlastne je? Ktorí z nich sú dobrí a ktorí zlí?

Video 1

Video 2

Video 3

Video 4

Video 5

Video 6

Potom máme možnosť vidieť tú "druhú stranu mince", kde média ukazujú matky s malými deťmi. Deti sú špinavé, vhodne neoblečené, choré, vyhladované a pritom za nič nemôžu a ani nevedia čo sa deje. Ich rodiny im chcú zabezpečiť naozaj bezpečný život, stravu, vzdelanie a základné ľudské potreby, no, a vtedy ma človek chuť plakať. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stratová poisťovňa rozdala desaťtisíce na odmenách

Bývalé vedenie Všeobecnej zdravotnej poisťovne si napriek odhadovanej strate desiatok miliónov eur rozdelilo odmeny vo výške 41-tisíc.

KOMENTÁRE

Symboly teta Anka, masér Kostka a celá VšZP

Ani polícia, ani Drucker sa s riešením situácie v štátnej poisťovni nepretrhnú.

SVET

Stredné Taliansko postihli silné zemetrasenia, cítili ich aj v Ríme

Zemetrasenie vyvolalo u obyvateľov strach.


Už ste čítali?